Help Click This Ad =)

06 November 2007

1 for $11.50, 3 for $12... How many would u buy?



Click HERE if you can't see the photo.


1 item for $11.50,
3 items for $12,

How many would u buy? (-_-)"

2 COMMENTS:

hyacinthus said...

none. so save S$11.50. :)

Ben said...

I think that's marketing strategy. The buyers will be thinking that the item is worth $11.50 each, so they will buy 3, and feel good about themselves for saving a lot of money :D

Anyway, very nice blog :)

eXTReMe Tracker